Маємо для вас новини з будівельного майданчика ЖК OneHouse!

Попередня
Наступна

Маємо для вас новини з будівельного майданчика ЖК OneHouse!

На фінальному етапі зведення 1-ї та 2-ї секцій житлового комплексу майстри вже завершили врізання газу та встановлення сигналізаторів і клапанів у квартирах 1-ї секції. Зараз вони працюють над 2-ю секцією, а також монтують газовий ШРП. 

 

Проведення електропостачання в будинку повністю завершено. Також встановлено та увімкнено електрощитові у 1 та 2 секціях ЖК. Отримано на склад електролічильники в необхідному обсязі. 

 

У квартирах житлового комплексу вже встановлено радіатори, водопровід, каналізацію та дренаж. До зовнішніх мереж під’єднана зливова каналізація. На даному етапі майстри монтують та підводять побутову каналізаційну систему до внутрішньомайданчикових мереж, а також займаються встановленням насосної станції. Робітники прокладають побутову і дощову каналізації та водопровід по вулиці Ломоносова. 

 

Наші майстри завершують фінішне фарбування холів житлового комплексу та приступають до їх умеблювання і до фарбування під’їздів. Що стосується питань безпеки, то вони вже встановили протипожежні клапани і систему димовидалення. Розпочали якраз монтування датчиків димовидалення в коридорах та системи пожежогасіння в цоколі.

 

У 3-й та 4-й секціях ЖК цього тижня будуть відновлені роботи. 

 

Маємо для вас новини з будівельного майданчика ЖК OneHouse!

При цьому, Ви без заторів доїжджаєте до центру Києва за 25 хвилин, якщо потрібно

Відділ продажу

  • м. Вишневе, вул. Ломоносова, 40
  • +38 067 576 04 68
  • Пн-Сб 09:00 — 19:00
  • Нд 10:00 — 19:00