Про забудовника

Інформація про забудовника житлового комплексу «OneHouse», сучасний комплекс від надійного забудовника. Сучасні технології та норми будівництва у ЖК «OneHouse»

Моє ім’я – Володимир Савочка! Ось уже 9 років моїм головним завданням є створення якісних проектів, в яких використовуються тільки передові технології.

У нас завжди в пріоритеті – вибір кращого варіанту проектного рішення. Оптимізація архітектурного рішення виходячи з особливостей територіального розташування. Тепер у нашого успіху є власне ім’я – NOXT. Спільними зусиллями – ми створимо те, що буде відповідати всім європейським стандартам якості і гарантії. Першим об’єктом нашого девелопера стане унікальний і відповідаючий всім сучасним запитам житловий комплекс One House.

ЖК One House – це зразок будівництва нового рівня в Вишневому, так як являє собою матеріалізацію майбутнього.

One House by NOXT

Мої цінності
Які я сам дотримуюся і вимагаю від своєї команди
Давати ТОП-сервіс

Давати ТОП-сервіс

Поки більшість вітчизняних компаній працюють за принципом "і так зійде", ми думаємо наперед, вгадуємо бажання наших клієнтів і задовільняємо їх
Відповідати за слова

Відповідати за слова

Якщо ми показуємо красиві 3D-моделі майбутнього ЖК і території - означає так все і буде виглядати в дійсності. Ми будуємо тільки в рамках закону і здаємо всі об'єкти в строк.
Вкладатися в людей

Вкладатися в людей

Ми не просто будуємо і продаємо квартири. Ми підбираємо сильних, цікавих людей і формуємо співтовариство, де кожен може бути корисним один одному
Працюючи з нами, Ви інвестуєте гроші, а не витрачаєте їх
Про забудовника
Наше будівництво є цілком законним. Воно не скасується, не перенесеться або щось ще. Ми маємо всі дозвільні документи на руках і надаємо їх на вимогу.
Про забудовника
Квартири в ЖК OneHouse будуть незмінно і стабільно дорожчати, за рахунок того, що собівартість будівництва комплексу дуже висока. Плюс за всіма параметрами комплекс буде кращим в окрузі.

При цьому, Ви без заторів доїжджаєте до центру Києва за 25 хвилин, якщо потрібно

Відділ продажу

  • м. Вишневе, вул. Ломоносова, 40
  • +38 067 576 04 68
  • Пн-Сб 09:00 — 19:00
  • Нд 10:00 — 19:00