Про забудовника

Про забудовника

Iм’я забудовника – один із ключових чинників при виборі житла. Людина, яка очолила проект ЖК OneHouse – Володимир Петрович Савочка, збудував та ввів в експлуатацію більше ніж 150 тис м2 житла. Проїхавши півсвіту в пошуках унікальних рішень житлової нерухомості, він зібрав кращі ідеї, аби втілити їх у власному проекті. Основні цінності, якими керується забудовник:
1. Сервіс – це фундамент комплексу. Потрібно не просто відповідати на запити мешканців, а зробити все настільки ергономічно, щоб у власному будинку вони не стикалися ні з якими труднощами. Щасливі люди (або Задоволені клієнти) – головний показник, до якого ми прагнемо.
2. Слово – закон. Ми не пускаємо слів на вітер, фасад, прибудинкову територію та внутрішній простір ми побудуємо саме такими, як вони виглядають на візуалізації. Ми пропонуємо умови для життя, якими Ви захоплювалися в Європі, під час подорожей в Гонконг або Дубаї. ЖК OneHouse – це конструктор з кращих будівельних технологій всього світу, реалізований в Україні.
3. Люди – це все. У пошуку інноваційних рішень і нестандартних підходів, важливо не забути, для кого ми це робимо. Основним пріоритетом у нашому комплексі будуть не просто мешканці. Ми сформуємо ком’юніті однодумців зі схожими цінностями та інтересами. Атмосфера дружелюбності і взаєморозуміння буде стимулювати до корисного обміну досвідом та створення унікальних творчих рішень.