Зовнішня система утеплення

Попередня
Наступна

Зовнішня система утеплення

Навісний вентильований фасад – не єдина преміум технологія, яку ми використовуємо для облицювання будинку в ЖК One House. Ми скомбінували цю технологію з зовнішньою системою утеплення під штукатурку.
Для такого типу оздоблення ми використовуємо систему Baumit Pro, яка поєднує в собі чудові теплоізоляційні характеристики і надійну перевірену якість. Її основними перевагами є енергоефективність і довгостроковість експлуатації. Для мешканців це означає, що мікроклімат всередині будівлі буде однаково комфортним взимку і влітку, в стінах не з’являться тріщини, а зовні фасади будуть довгий час милувати око своїми яскравими фарбами. Гарантійний експлуатаційний термін системи Baumit Pro 25 років.
Декоративна силікон-силікатна штукатурка, що використовується при цій технології, поєднує в собі найкращі якості обох матеріалів.
✅Еластичність та гідрофобність властиві силікону, а це значить, що покриття буде стійким до впливу вологи.
✅Силікатний матеріал відрізняється високою паропроникністю і стійкістю до гнітючого впливу мікроорганізмів, що дозволяє стінам “дихати” і робить їх надійними і міцними.
✅Силікон-силікатна штукатурка відрізняється стійкістю до ультрафіолетового випромінювання: вона не вигорає і не втрачає своєї яскравості. В сумі – це відмінний вибір для фінішного покриття фасаду.

Зовнішня система утеплення

При цьому, Ви без заторів доїжджаєте до центру Києва за 25 хвилин, якщо потрібно

Відділ продажу

  • м. Вишневе, вул. Ломоносова, 40
  • +38 067 576 04 68
  • Пн-Сб 09:00 — 19:00
  • Нд 10:00 — 19:00